We are a big family

About us

Biguzu ekibi olarak, hayata anlam katan dekoratif ve sanatsal ürünlerinizi alıcılarına ulaştırmak için yola çıktık. Yaratıcılığın yaşadığı, sevginin büyüdüğü bir pazaryeri inşa ettik. Tüm kategorilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Satıcıların dijitalleşme süreçlerini destekleyerek, üreticilerin ve kadınların e-ticaret sürecine katılımını desteklemeye çalışıyoruz. Biguzu'da satıcı olmak çok kolay. Satış koşullarını burada bulabilirsiniz.

Verimliliği ve iş gücününü arttırmak, sürdürülebilirliği devam ettirmek için kararlılıkla çalışıyoruz. Bazı finansal verileri burada bulabilirsiniz.

Sürdürülebilir ve yeniden dönüştürülebilir üretimi destekliyoruz ve gezegenimizi korumaya çalışıyoruz. Dilerseniz bize buradan destek olabilirsiniz.

Şu anda Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Tüm satıcılarımızı uluslararası pazara açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Personel ihtiyaçlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sağlamak için özenle çalışıyoruz. Bu nedenle satıcılarımızın ve müşterilerimizin, samimi ve dürüst olmasını isteriz. Her şeyin yolunda gitmesi için ekibimiz her zaman yanınızdadır. Herhangi bir konuda bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

We are a big family.

Our management team

Şamil Arslan

Founder, Manager

(henüz yok)

Domestic relations

Fatih Cansız

Foreign relations

Elmas Yeral

Product manager

Nurten Arslan

Accounting, Finance

Emine Uçar

Human resources

We are all growing together on this inspiring journey
No Internet connection!