Biz büyük bir aileyiz

Hakkımızda

Biguzu ekibi olarak, hayata anlam katan dekoratif ve sanatsal ürünlerinizi alıcılarına ulaştırmak için yola çıktık ve yaratıcılığın yaşadığı, sevginin büyüdüğü bir yer inşa ettik. Tüm kategorilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Satıcıların dijitalleşme süreçlerini destekleyerek, üreticilerin ve kadınların eticaret sürecine katılımlarını desteklemeye çalışıyoruz. Biguzu'da satıcı olmak çok kolay. Satış koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Verimliliği ve iş gücününü arttırmak, sürdürülebilirliği devam ettirmek için kararlı bir şekilde çalışıyoruz. Bazı finansal verilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilir ve yeniden dönüştürülebilir üretime destek veriyor ve gezegenimizi korumaya çalışıyoruz. Dilerseniz bize buradan destek olabilirsiniz.

Henüz Türkiye'de faaliyet göstermekteyiz. Tüm satıcılarımızı uluslararası pazara açabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Personel ihtiyaçlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Güvenli ve eğlenceli bir alışveriş için özenle çalışıyoruz. Bu nedenle satıcılarımızın ve müşterilerimizin, samimi ve dürüst olmalarını istiyoruz. Her şeyin yolunda gitmesi için ekibimizle her an yanınızdayız. Herhangi bir konu hakkında bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Biz büyük bir aileyiz.

Yönetim ekibimiz

Şamil Arslan

Kurucu, Yönetici

(henüz yok)

Yurtiçi ilişkiler

Fatih Cansız

Yurtdışı ilişkiler

Elmas Yeral

Ürün yöneticisi

Nurten Arslan

Muhasebe, Finans

Emine Uçar

İnsan Kaynakları

ve bu ilham verici yolculukta hep birlikte büyüyoruz
No Internet connection!